Medosz Téli Kupa

Medosz Téli Kupa néven U-13-as korosztály, valamint öregfiúk részére rendeztünk kispályás labdarúgó minitornát a Szilády Gimnázium műfüves pályáján.

Az U-13-as korosztályban 5 csapat 2x12 perces körmérkőzéseket játszott, a kiírás szerint bajnoki címet a legtöbb pontot gyűjtő csapat nyeri, pontazonosság esetén gólkülönbség, majd egymás elleni eredmény dönt.

5. Kiskunhalasi FC 0 pont

Két különdíj került kiosztásra, a torna kapusa a Kiskunmajsa "A" csapatát védő játékosa lett, a gólkirályi címet azonos gólszám utáni szétlövés után Faddi Dávid (Halasi FociSOKK) érdemelte ki.

2012-12-23 13.10.06

Az öregfiúk bajnokságára szintén 5 csapat nevezett. Itt 2x15 perces mérkőzéseken dőlt el a végső bajnoki cím sorsa. Igazi öregfiús találkozók voltak, sok látványos, finom megoldással. Igazán kellemes fociélményben lehetett részünk. Az eredmények:

3. Frankó-Szer 6 pont (-1 gólkülönbség)

4. Csirkefogó Söröző 6 pont (-3 gólkülönbség)

5. Gábor Áron

A Csirkefogó Sörözőben megtartott eredményhirdetésen és záróvacsorán két különdíj került kiadásra, a torna gólkirálya Gilich Tamás (Rose) lett 8 találattal, míg a legjobb kapus címet Várszegi Csaba (Császártöltés) kapta.

Kérjük regisztrálj, vagy jelentkezz be, ha hozzá kívánsz szólni ehhez a cikkhez.