A nap mérkőzése: Laza FC : Sóstó 4 - 3

Izgalmas gól-gazdag mérkőzésen csapott össze a Sóstó és a Laza Fc csapata. Mindkét csapat fogadkozott a mérkőzés előtt és csak elszánt tekintetekkel találkozhattunk a bemelegítés során.

Kitűnő szezont fut a Sóstó „gól-gyárosa” Kovács Máté. A magas munkabírású, félelmetes lövő erejéről híres játékos, remek formában van, köszönhető annak, hogy egy év alatt közel nyolc kilót adott le és külön futó edzésekkel készül a hétvégi próbatételekre.
Lüktető mérkőzésen a gólok tekintetében gyors adok, kapok alakult ki. Kovács Máté vezetést szerzett a Sóstónak, de nem sokáig örülhettek, mert a következő pillanatban máris egyenlített Brindza Tamás a Lazából. Kis idő elteltével újra Kovács Máté volt eredményes, majd a rákövetkező pillanatban Csáki Róbert újra egalizált. Mindkét csapat kitűnő iramot diktált ekkor. Az első félidőt a Sóstóból Varga Márkó szabadrúgás gólja zárta. (2-3)

A második félidőben ott folytatták a csapatok ahol az elsőben abbahagyták. A kérdés az volt hogy a mindössze egy cserével fel álló Sóstó meddig képes tartani ezt a remek tempót. A fordulatot azonban nem a fáradtság hozta meg a meccsbe, hanem két szabadrúgás. Az első után Brindza Tamás kegyetlenül bevágta a sorfalról kipattanó labdát, a másodiknál pedig Török András volt eredményes.

A mérkőzés utolsó 5 perce azért még tartogatott izgalmakat, de az eredmény már nem változott.

10-01-2016 18:00 Laza FC 4 : 3 Sóstó

Szakács Ferenc (Laza Fc): Örülök, hogy a Brindza Tamás és a Nagy Gábor is vállalta a játékot. Minőséget tudtak hozzá tenni a játékunkhoz. Végre küzdöttünk volt tűz bennünk, szerencsénk megint nem volt de ne legyünk telhetetlenek. Lassan már szokásunkká válik, hogy a mérkőzés elején bealszunk, ilyenkor elkerülhető gólokat kapunk. Szerencsére most tudtunk rájuk válaszolni. Sajnálom, hogy sose vezetünk és mindig mi megyünk a eredmény után ez  sokat kivesz belőlünk.  A Sóstó jól játszott, de talán elfáradtak a végére. Örülök, hogy meg van ez a meccs és zsebben a három pont.

Kovács Máté (Sóstó): Jól kezdtünk, vezettünk 1-0-ra, de nem sokáig örülhettünk neki, mert gyorsan egyenlítettek. Újra vezetni tudtunk (2-1) de pár másodpercre rá újra egyenlítettek, - Ilyenkor az ember nem hisz a szemének-, de úgy érzem ez sem tört meg bennünket, a lendület megmaradt a játékunkba és a szünetre 3-2-vel tudtunk fordulni. Sajnos a második félidő nem úgy alakult, ahogy szerettük volna. Egy kicsit elfáradtunk nem is annyira fizikálisan, mint fejben. A kevés csere megpecsételte a sorsunk.  Ha lenne még két cserénk, akkor sokkal jobban szerepelnénk.

Kérjük regisztrálj, vagy jelentkezz be, ha hozzá kívánsz szólni ehhez a cikkhez.