Már csak a "B" csoport bajnoka kérdéses

Elérkezett az utolsó fordulóhoz a városi teremlabdarugó-bajnokság. Az éjszaka leesett hó biztos, hogy leolvadt a Horváth István Sportcsarnok tetejéről, mert izzott a az egész csarnok a D-csoport és a C-csoport rangadói alatt. A mérkőzéscserének köszönthetően a C-csoport bajnoki címe hamarabb dőlt el. 10.00-kor kezdődött mérkőzésen a Top-Ár csapata remek felfogásban játszott és korán vezetést szerzett. Egy harcos mérkőzésen bírói ítéletek borzolták mindkét csapat idegeit. Az idegek harcából a Connextion jött ki jobban, és ezzel megnyerte a bajnoki címet.

A Frankó-Szer könnyen behúzta a kötelezőt (Balota nem jelent meg, 3 büntető pont levonva!), és várta, vajon a Trinát Junior is megteszi-e ugyan ezt. A Just For Fun megpróbálta megnehezíteni a leendő bajnok sorsát, de ez csak percekig sikerült. A szervezettebben játszó tompai csapat azonban a mérkőzés végére magabiztosan nyert, és ezzel a győzelemmel a jobb gólkülönbségének köszönhetően megnyerte a D-csoportot.

Connextion 3 : 1 Top Ár-Bácskaagrár
Just For Fun 1 : 3 Trinát Junior
Hozzászólások (4)
42013. február 09. szombat, 18:29
Seaqill
Kedves hozzászólók!

Az hogy a Just legyőzi a Trinát csapatát, arra lássuk be nem sok esély volt! Viszont hogy a ennyire megnehezítsék a dolgukat arra sem sokan tettek volna sok pénzt, Habár a "percekig" szó kicsit megalázó, mivel a második félidőben nem esett gól..., és az első félidő végén történt szabálytalan gólról nem is beszélve, mégis megérdemelten nyert a tompai csapat. Amúgy a Tinát második gólja a 14. percben történt addig 1-1 volt az állás.
32013. február 09. szombat, 17:59
nagyzolo
Kedves Hozzászólók!
"A Just For Fun megpróbálta megnehezíteni a leendő bajnok sorsát, de ez csak percekig sikerült. A szervezettebben játszó tompai csapat azonban a mérkőzés végére magabiztosan nyert" Az én olvastatóban ez a néhány sor jelentésében azonos ezzel "Just for Funnak nem sok esélye volt". Valóban nem olyan drasztikus és valóban nem olyan sarkos, de nem is ez a cél. Az oldal a játékosokért és a lelkes rajongókért jött létre, nem célja senki földbe döngölése, próbálunk minden mérkőzésről pozitívan megnyilvánulni és a helyszínen ért benyomásainkra hagyatkozni. Számunkra egyformán olyan fontos mind a négy liga és annak minden játékosa. Köszönjük a hozzászólásokat, Hajrá Halas!
22013. február 09. szombat, 16:49
Zalán
Azt se tudom ön milyen meccset látott,hisz a Just for Funnak nem sok esélye volt,főleg a sok kihagyott Trinát ziccer ellenére. Ezen felül mivel figyelemmel kísértem "csak a D" csoport mérkőzéseit is, forma ingadozás ellenére is trinát kiemelkedett,illetve c-b csoportba ott lehettek volna....egyébként meg újra egy jó kis torna volt!
Hajra Rose!!!:))))
12013. február 09. szombat, 14:26
Seaqill
Na ezt a cikket nem tudom ki írta, de biztos hogy a Trinat-Just mérkőzést nem látta. Ugyanis a mecset valószínű, hogy egy orbitális bírói hiba döntötte el...... Ami lényegtelen hiszen ez csak a "D" csoport...
Kérjük regisztrálj, vagy jelentkezz be, ha hozzá kívánsz szólni ehhez a cikkhez.