Totya Boltja - Jóbarátok: ez is 2:2

Nagy várakozás előzte meg az esti szuperrangadót. A feszültség már tapintható volt a mérkőzés első perceiben is. A meccs úgy kezdődött, ahogy a Totya eltervezte: gyorsan gólt szereztek a "Németh-legények". Ezután kettős kiállítás borzolja a kedélyeket. Imrét és Nemanját szövegért egyszerre küldte le a játékvezető.

A Totya azonban nem tudta kihasználni az előnyt és érdekes módon a kettős emberhátrány a Jóbarátok csapatát hozta fel. A meccs remek iramú volt, felváltva forogtak veszélyben a kapuk. Mindkét kapus remekül védett, de Imre Lajos egy szemfüles szabadrúgás góllal egyenlített a 7. percben. A szünetben 1-1 döntetlennel fordultak a csapatok. A második játékrészben nyolc perccel a lefújás előtt Horváth mértani labdájából Bogdán újra előnyhöz juttatta a Totyát. Ezután újra emberelőnyös helyzet alakul ki; ezúttal Popán állt ki kettő percre. Az emberelőnyös helyzet ezúttal is a büntetett csapatot hozta fel. Németh remekül védte Imre rövidre tartó lövését, de a sarokrúgásból már megszületett a Jóbarátok egyenlítő gólja. Markovity a hálóba passzolta a Némethről elé csorgó labdát. Németh kapus a lefújás előtt öt perccel kapott még egy két perces büntetést. De az eredmény már nem változott: igazságos döntetlen született.

Imre Lajos (Jóbarátok Bócsa): Egál meccs volt. Kicsit a meccs elején felpaprikázott bennünket a játékvezető hozzáállása, de hát ilyen a sport, ez hozzá tartozik. Egyre nehezebb már felpörögnünk, sokat kivesz belőlünk egy-egy ilyen éles találkozó. Az "A"-csoport,  úgy érzem, már meg van. A rájátszásban szeretnénk az első három hely valamelyikére odaérni.

Németh Imre (Totya Boltja): Első gólnál nagyot hibáztam, a szabadrúgásnál ott hagytam nekik a rövidet. Sajnálom. Véleményem szerint a meccs elején jobban játszottunk. Aztán egy picit belealudtunk a mérkőzésbe, nem használtuk ki az emberelőnyös szituációt és a ellenfél kapusa is remekül védett, nyerhettünk volna. Egy-két játékosunk sokat cipeli a labdát, keveset passzolunk mezőnybe. Nem elég gördülékeny még a játékunk, sokat jelentett két meghatározó játékosunk hiánya. Nehéz a dolgunk, mert vár ránk még egy Paracel elleni mérkőzés. Azon fog eldőlni, hogy tudunk-e a rájátszásban az „A”-csoportban szerepelni.

Kérjük regisztrálj, vagy jelentkezz be, ha hozzá kívánsz szólni ehhez a cikkhez.