Élő közvetítés - percről percre Totya Boltja - Sóstó

Történelmi pillanatnak lehetnek részesei olvasóink.

Az ötödik és a hatodik fordulóban egy-egy, nagy érdeklődést övező mérkőzést élőben közvetítünk.

Szombaton a Totya Boltja - Sóstó, vasárnap a Rose - Sóstó mérkőzések élőben a Hajráhalas.hu-n!

Totya Boltja - Sóstó

a meccs embere: Popán

Kitűnt: Totya boltja egész csapata illetve Szem és Doszpod.

40. p Vége a találkozónak. Magabiztos Totya siker. A vége 5-2. Síp
38. p Horváth Ákos szerez labdát, majd Popánnak passzol. Újabb Totya gól. 5-2 Gól
37. p Oláh, Szem passzát követően szépít a Sóstó. Németh most tehetetlen volt.  Gól
36. p Szem szabadrúgását követően újra Németh hárít.
35. p Szilágyi és Grácz kettős most már nem rontotta el. Az akció végén Grácz volt eredményes. 4-1 Gól
35. p Szilágyi és Grácz óriási helyzeteket hagynak ki. A mérkőzés még mindig nem dőlt el.
34. p Sóstó előtt adódott nagy helyzet, de ez is kimaradt.
33. p 7 m-ről most a Totya jut szabadrúgáshoz. Szilágyi lepasszolja, Horváth Ákos góljával újra 2 gól a Totya előnye. 3-1 Gól
31. p 12 m-ről a Sóstó jut szabadrúgáshoz. Kovács áll a labda mögé. Lepasszolja, de a Totya tisztáz.
30. p Mezőnyjáték folyik a pályán. A kapuk nem nagyon forognak veszélyben.
28. p Popán szerzett labdát, és az ellentámadásból 12 m-ről próbálkozok, de nem talál kaput.
27. p Szabó ziccerben lép ki, de a Sóstó kapusa tisztáz.
25. p Kemény mezőnyjáték dominál a pályán. Sokszor kell a játékvezetőnek közbeavatkozni. Nem könnyű mérkőzés bírói szemmel. Most Szem Róbert ellen szabálytalankodnak. Kiállítás elmarad.
24. p 7 m-ről szabadrúgáshoz jut a Totya. Grácz legurítása után Szabó a blokkoló emberekbe vágja a labdát.
24. p Büntető gyanús szituáció, Gráczot vágják fel a hatoson belül, de a bíró sípja néma maradt.
23. p A mérkőzés képe nem változott. Támadásban maradt a Sóstó.
22. p Oláh Máté góljával szépít a Sóstó 2-1. Gól
21. p Doszpod kapura lövésével indul a második félidő, de Németh megint véd
21. p Elkezdődött a második félidő. Síp
20. p Félidő. Az első félidő alapján megérdemelt Totya vezetés. A jobb helyzetkihasználásának köszönhetőn. Síp
18. p Kiegészült a Totya is. Teljes létszámban a csapatok.
17. p Támadásban a Sóstó. A Totya a kapuja elé szorul.
16. p Sóstó kiegészül. 1 percég még emberhátrányban a Totya Boltja
15. p Kamara Jenő is sárga lapos figyelmeztetésben részesül. Négy a négy ellen. Sárga
14. p

Popán Tamás ellen elkövetett szabálytalanság miatt a Sóstó 2-es számú játékosa kapott kettő perces figyelmeztetést.

Sárga
12. Doszpod lövését Németh Imre bravúrral hárítja.
11. p Formás akció után Horváth és Popán játéka után Szilágyi góljával már 2 gól a Totya előnye. Gól
8. p Doszpod 10 méterről elvégzett egy szabadrúgást a kapufa hárít.
4. p Szabó Norbert Szilágyi lapos passzát jobbal a felső sarokba csavarta. Vezet a Totya boltja. Gól
1. p Elkezdődött a találkozó. A mérkőzést Pocsai vezeti.