A nap mérkőzése a rájátszás első fordulójában

A rájátszás első fordulója sok izgalmas mérkőzéssel várta a sportszerető szurkolókat.

A torna történetében először került újrajátszásra mérkőzés, óvás miatt. Ezzel kicsit fel is borult az első forduló napirendje. Az eredetileg utolsó időpontra kiírt mérkőzés után egy plusz mérkőzés került kitűzésre, melyet végül nem játszottak le a csapatok, mivel a Roló Halas nem jelent meg a megadott időpontban, így a Fröccsjárat kapta a három pontot, 3-0-ás gólkülönbséggel, míg a Roló Halastól pedig levontak három pontot.

A délutáni programból kiemelkedett a Sóstó - Szilády összecsapás (1-4) és a Cel - Totya boltja (3-3) mérkőzés. Mindkettő jó színvonalú, remek játékot hozott.

A nap mérkőzésének mégis a Jóbarátok - Retró (4-3) meccset választottuk, mely szintén remek színvonalú és fordulatokban gazdag volt.

Az eseménydús első félidőben a Jóbarátok 2-0 arányban vezetett. A második félidő eleje mégis kettő-kettős döntetlennel kezdődött. A Retro játékosai szinte extázisban játszottak és ennek meg is lett az eredménye, még a vezetést is sikerült megszerezniük (2-3). A türelmesen játszó Jóbarátok egy öngóllal egyenlíteni tudott, majd a mérkőzés vége előtt a végig kitűnően őrzött Imre Lajos egy tornászokat is megszégyenítő talajgyakorlatot követően gólt szerzett és ezzel megnyerte csapatának a mérkőzést.

Kérjük regisztrálj, vagy jelentkezz be, ha hozzá kívánsz szólni ehhez a cikkhez.