Kiemelt bajnokság U - 13 XII. forduló eredménye

Kalocsa, 2012. 03. 31. Szombat    09, 30

Kalocsa Méhecskék U-13 -  Szilády RFC Kiskunhalas  U – 13        1 - 1

Szilády RFC összeállítása : Faddi D, Nagy D, Torma R, Pocsai Á, Keresztúri M, Kaszap A, Papp D, Fenyvesi K, Szőke P, Simon M, Juhász P

Csere :  Bleszák Cs, Kovács L, Laskovics M, Fekete S,

A baloldalon vettünk támadást, Keresztúri védők mögé tudott kerülni, pontosan visszagurított és az érkező Szőke Patrik a kapu jobb oldalába bombázott. Remek, precíz akció volt. 0-1

10. percben egy hazai szöglet után, többen elrúghatták volna a labdát, de a hazaiak csatára eszmélt a leggyorsabban és a kapuba belsőzte az egyenlítő gólt. 1-1

A gyors gólváltás után többnyire mezőnyjáték folyt a pályán a kapuk ritkán forogtak veszélyben.

Edző : Velez Attila

Igazi rangadó volt, hiszen a második helyezett csapat otthonában léptünk, játéktérre.

Nagyszerűen előkészített centerpálya, sok néző /szülő / edző, tekintette meg a várt rangadót, mely igazságos döntetlent hozott, ezzel továbbra is veretlenül vezetjük a bajnokságot.

Kiemelt bajnokság XII. ford. U-16 eredménye:

Kalocsa 2012. 03. 31. Szombat 11, 00

Kalocsa Méhecskék SE  U-16   -   Szilády RFC Kiskunhalas U-16       0  -  5

Szilády RFC összeállítása : Cs. Kovács M, Tóth R, Hugyecz J, Kanyó J, Forgács B, Papp B Patocskai M, Torma B, Csillag D, Csupity I, Vágó O,

Cserék : Grácz G, Jurity, Sárközi, Burszki,

Edző : Vincze Attila

Az U-16-os csapat is a második helyezett Kalocsai csapat vendége volt, ráadásul a begyűjtött egy hazai vereséget éppen a vendéglátónktól szenvedtük el az Ősz folyamán.

Egész héten a visszavágás reményében készültünk.

5. perc Hugyecz fellépett a középpályára és pontosan indította Torma Barnabást aki lefutotta a védőjét és a kifutó kapus mellett a hálóba tekerte labdát 0 - 1

31. percig kellett várni a következő gólunkig, Torma elfutás, pontos centerezés, remek ütemű

kapu elé érkezés / Csillag Dani / és remekbe szabott gól  0 - 2

36. perc következett a mérkőzés gólja, a hazai kapus kifutott a kapujából és előrevágta a támadónk elől a labdát, pontosan Patocskai Mátyás elé, aki 35 méterről !! a kétségbeesetten visszafutó kapus felett a kapuba ívelte a labdát. Ritka / felnőtt mérkőzéseken is ritkán látható nagy gól volt. Remek egyéni teljesítményt láthattunk. 0 - 3

78. perc Torma Barnabás a tőle megszokott lendülettel robogott el a baloldalon és pazar gólt rúgott.  0 – 4

85. perc Torma fejelte le a beadást és a frissen beállt Sárközi Benjamin közelről a hálóba vágta az ötödik gólunkat. 0 - 5

Megérdemelt győzelmet arattunk, kiváló teljesítmények jellemezték a csapatunkat, remélem megfelelő önbizalmat szereztünk a hazai, Kiskőrös elleni rangadóra